2017.10.05. 17:07:21 (7)
Nagyon szívesen kikerestem, közzétettem, jómagam még nem vettem igénybeÖ
  2017.10.05. 11:29:15 (6)
adalék
A kedvezményezettek köre
Azon belföldi illetőségű, öregségi nyugellátásban részesülő, a 60. életévét betöltött személy, akinek rendszeres, a 2016. évre megállapított havi teljes összegű ellátása nem haladja meg a 147.000 forintot, és további adóköteles jövedelemmel nem rendelkezik.
Elnyert támogatás esetén a támogatott 5.000 forint pályázati hozzájárulás befizetésével veheti igénybe az üdülési támogatást előszezonban június 15-ig, utószezonban pedig a szeptember 1. és december 20. között megkezdett üdülésre.

erzsebetprogr

Az elnyerhető támogatás
Az elnyert üdülési támogatás kizárólag a támogatott számára kiállított Szálláshely Utalvánnyal vehető igénybe a pályázati hozzájárulás befizetését követően, az előzetes szállásfoglalás során kiválasztott szállodában.

Általános pályázati feltételek
A pályázat benyújtásának előfeltétele, hogy a pályázó a www.erzsebetprogram.hu honlapon regisztráljon, és a személyes adataival feltöltött egyéni profilt hozzon létre. A pályázó a regisztrációt követően visszaigazoló e-mailt kap. Az e-mailben található internetes linkre kattintva kell majd aktiválni a profilját. Egy e-mail címmel kizárólag egy személy regisztrációja lehetséges.
Akik már a 2016-os évben létrehoztak egyéni profilt a pályázati rendszerben, azoknak nem kell újra regisztrálniuk, mert a korábban megadott felhasználónévvel és jelszóval be tudnak lépni a felületre, és a meglévő e-mail címükre érkeznek majd az értesítések. Viszont a profilban szereplő adatokat ellenőrizzék, és az esetleges változásokat javítsák.

Pályázatot benyújtani kizárólag a www.erzsebetprogram.hu honlapon, a pályázati felhívásban szereplő feltételeknek megfelelő pályázói profil rögzítését követően van lehetőség. A pályázói profil kötelező melléklete a „Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatok kezeléséhez” elnevezésű dokumentum, amit a pályázói profillal még nem rendelkező pályázók kizárólag a www.erzsebetprogram.hu honlapról, PDF formátumban letölthető formanyomtatványon nyújthatnak be.

A megfelelően kitöltött nyilatkozatot kép formátumban (JPG vagy PNG formában, de 1 MB-nál kisebb méretben) a regisztrációs felületen kell feltölteni. Azok, akik már korábban elküldték vagy feltöltötték ezt a dokumentumot, elegendő a saját profiljukban a jelen pályázati eljárásban történő felhasználásról rendelkezni.
A hibásan, hiányosan, a nem vagy nem feldolgozható adatokkal kitöltött nyilatkozat csatolása nélkül benyújtott pályázat automatikusan elutasításra kerül!
  2017.10.05. 11:25:19 (5)
Mielőtt valamit úgy érzed nem tudsz, érdemes beírni a keresőprogramba, ez esetben a 2018, Erzsébet program)....
  2017.10.05. 11:23:46 (4)
Google!!!

2017.09.20.

Mától azok a nyugdíjasok foglalhatnak szállást, akik a 2016. év végi szociális üdülési pályázaton támogatásban részesültek, de még nincs szállásfoglalásuk. Ők az Erzsébet-program elektronikus felületén 2018 március végéig tudnak szállást foglalni, 2018 fennmaradó hónapjaira október 16-tól nyílik majd meg a felület.

Mától ismét foglalhatnak szállást az Erzsébet-program 2016 őszén meghirdetett üdülési pályázatának nyugdíjas nyertesei. Szállást foglalni most a 2017 októberétől 2018 március végéig tartó turnusokra lehet. 2018 fennmaradó hónapjaira október 16-án nyílik meg a felület. A foglalás a már megszokott módon, most is kizárólag elektronikusan zajlik, a www.erzsebetprogram.hu oldalon. Szintén az Erzsébet-program hivatalos oldalán olvasható minden szükséges információ a programban részt vevő szálláshelyekről. A pályázatnyertesek számára személyes és telefonos segítségnyújtás, ügyintézés is elérhető az Erzsébet-program Ügyfélszolgálatán, illetve a Kormányablakokban és a honlapon feltüntetett Segítőpontokon egyaránt. Az utolsó, most megnyílt szállásfoglalási ciklus 2017. október 31-én zárul.
  2017.10.05. 07:55:07 (3)
Köszönöm az info elég fura hogy nem évente van a pályázat és elöre sehol nincs rola info hogy mikor esedékes a következö ez arra megy ki hogy rostálják már igy is a embereket.
Peter
  2017.10.04. 19:34:12 (2)
2016-ban lehetett pályázni, amit 17-ben, vagy 18-ban lehet felhasználni. " Erzsébet program" minden tudnivalót közöl, most nem lehet semmire sem pályázni.
  2017.10.04. 17:15:31 (1)
Tudtok segiteni tavaly lemaradtam a pályazatrol mert nem tudtam hogy elöre hozták most idöben szeretnék lépni mikortól lehet pályázni és hol?
Peter